Українець за півроку отримав визнання у Польщі
Загрузка плеера...

Економічні та суто спортивні проблеми змусили багатьох українських футболістів шукати кращої долі за кордоном. На жаль, більшість наших легіонерів великими успіхами похвалитися не можуть. Втім, є надзвичайно приємні винятки.

Лівий захисник Володимир Костевич, який півроку тому перейшов зі львівських "Карпат" до польського "Леха" з Познані, вже встиг довести свій високий рівень. За підсумками сезону 2016/2017 років Володю було визнано кращим у своєму амплуа за версією користувачів офіційного сайту Екстракласи – вищого футбольного дивізіону країни. Костевич виграв опитування з величезним відривом, набравши більше голосів, ніж усі його конкуренти разом узяті. І все це незважаючи на лише 17 проведених матчів!

Цікаво, що портал "Трансфермаркт" оцінює вартість контракту українця у 600 тисяч євро. Для порівняння – Тамаш Кадар, який перейшов до київського "Динамо" з того ж "Леха", вартував 2,5 мільйони, але демонструє значно гірші кондиції.

Тренеру національної збірної Андрієві Шевченку варто замислитися – адже Костевич й досі не дебютував за головну команду. Не варто втрачати нагоду посилити склад якісним лівим оборонцем.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram