Суд відпустив учасників стрілянини в Мукачеві
Загрузка плеера...

У Мукачеві міськрайонний суд Закарпатської області у понеділок, 26 червня, оголосив вирок чотирьом бійцям "Правого сектору", яких підозрюють у причетності до стрілянини у місті в липні 2015 року, внаслідок чого загинули три особи.

Суд визнав Володимира Бурча, Сергія Деяка, Родіона Горбенка та Романа Мунчака винними за низкою статей. Оскільки чоловіки під час розслідування перебували в СІЗО, то служителі Феміди за "законом Савченко" зарахували цей термін як 3 роки і 8 місяців ув’язнення.

Частину обвинувачень було знято за браком доказів. Зокрема, були скасовані обвинувачення про бандитизм, погрози вбивством та блокування шляхів в епізоді АЗС.

Після 7-годинного зачитування вироку підозрюваних відпустили.

Як зазначила у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, прокуратурою буде прийнято рішення про можливе оскарження вироку бійцям "Правого сектору" після детального вивчення повного тексту вироку суду. Вона також зауважила, що державні обвинувачі вважають таке рішення занадто м'яким, адже жоден із учасників "мукачівських подій" не був засуджений за бандитизм та інші тяжкі злочини.

Нагадаємо, що 11 липня 2015 року в Мукачеві виникла перестрілка між бійцями "Правого сектору", правоохоронцями та охороною народного депутата Михайла Ланьо.

Тоді від куль загинуло троє людей. За версією праворадикалів, перестрілка була спровокована кримінальними елементами на чолі з нардепом, якому нібито перекрили канал контрабанди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram