Конституційні права українців порушуються, – опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Щорічно 28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції. У червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили основний закон держави. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня – загалом безперервно 23 години.

З нагоди свята журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці їхньою думкою щодо порушень конституційних прав українців сьогодні. Перехожим було поставлено питання: "Чи порушуються зараз конституційні права українців?".

І ось які відповіді ми отримали.

Наталія, киянка:

"Это, наверно, с какого-то личного опыта. Так не могу вспомнить. Но разве что запрет на соцсети. Насколько он был необходим?".

Костянтин, киянин:

"Каждый день".

Марина, киянка:

"По-моему, то что в судах творитсявсе нарушается абсолютно. Право на труд, по-моему, мы тоже не имеем. Покупать качественные продукты тоже не можем. Медицина, лекарства – это вообще".

Олексій, киянин:

"Да все, во всех аспектах".

Петро, киянин:

"Якщо дивитися взагалі (чи порушуються), то так, порушуються, бо Україна не має так жити, як ми зараз живемо. У нас є все для того, щоб жити, а ми виживаємо. Релігія, я вважаю – це окрема тема, вона має бути окремо від держави. Щодо безкоштовної медицини – вона має бути для тих, хто не може її собі дозволити. У нас лікування не можуть собі дозволити мабуть 90% населення. Якби всі наші потреби були враховані, тоді можна було б говорити про свободу слова і розвиток далі. А оскільки нема за що заплатити комунальні, хоча це заїжджена тема, але це так".

Валентина, киянка:

"Десь порушуються, звичайно. Щодо мови – тут однозначно".

Олена, киянка:

"Думаю, що права на особисту думку в Україні не порушуються, ми вільна країна. Щодо медицини – важке питання, бо це не порушуються права, як такі, а це недороблена система. Зараз це змінюють. По-друге, дуже важливо, що все залежить від вас самих, як ви дивитеся на це. Ваші права будуть порушуватися тоді, коли ви до цього докладете зусиль або навпаки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram