Супрун лобіює прохідний бал "для своїх"
Загрузка плеера...

Уряд скасував положення правил прийому до українських медичних вишів, що передбачало встановлення прохідного балу ЗНО. Таким чином, абітурієнти, що отримали за тести оцінку менше 150, все одно зможуть брати участь у конкурсному відборі.

З різкою критикою цього рішення виступила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. На своїй сторінці у Facebook колишня волонтерка написала про те, що відмова від жорсткіших умов вступу нівелює цінність професії лікаря. Пані Супрун переконана, що це призводить до процвітання корупції в університетах та заохочує студентів не вчитися, а "вирішувати питання". Чиновниця надає статистику, згідно з якою молоді люди з низьким балом ЗНО потім здебільшого провалюють фахові лікарські іспити КРОК.

Позиція Супрун теж отримала несхвальні відгуки. Зокрема, Ольга Богомолець закликає не обмежувати право випускників шкіл на навчання, а посилити контроль якості тих знань, які вони отримують у вишах. Крім того, виконувачку обов’язків міністра звинувачують у тому, що вона прагне встановити прохідний бал, що називається, "для своїх". Як відомо, система зовнішнього незалежного оцінювання вже встигла себе скомпрометувати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram