У Центрі протидії корупції знову незадоволені НАЗК
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції вкотре розкритикували за неефективну роботу. У Центрі протидії корупції підрахували, що за 10 місяців НАЗК перевірило 219 осіб на предмет конфлікту інтересів. За фактом перевірки було складено 36 протоколів, і лише за п'ятьма з них змогли добитись покарання у суді.

Невдоволення активістів викликане не повільним темпом роботи, а її поганою якістю. У громадській організації заявили, що НАЗК аналізує дії посадовців більш ніж непослідовно. У центрі навели кілька найбільш кричущих прикладів недбалості.

Зокрема, при перевірці НАЗК не визнало за конфлікт інтересів розслідування проти Ігоря Котвіцького, яке проводили співробітники МВС. При цьому, наголошують у Шабуніна, міністр внутрішніх справ та нардеп – давні бізнес-партнери. Другим резонансним прикладом стало те, що НАЗК не зацікавив зв'язок чиновників з Міністерства охорони здоров'я з фармацевтичними компаніями (ліки виробляють родичі держсекретаря міністерства).

Національному агентству з питань запобігання корупції вкотре дорікнули історією з перевіркою колишньої очільниці Одеської митниці Юлії Марушевської. З неї стягли 500 гривень, які вона виписала собі та іншим співробітницям у якості премії до 8 березня.

У Центрі протидії корупції заявили, що спрямували до НАЗК 12 запитів щодо порушень, проте не отримали жодної відповіді.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram