Порошенко зустрівся з Еммануелем Макроном
Загрузка плеера...

У Парижі відбулась зустріч Президента України Петра Порошенка та його колеги, лідера Франції Еммануеля Макрона. У Єлисейському палаці президенти обговорили форми співпраці двох країн.

Петро Порошенко, Президент України:

"Ми домовилися про конкретні напрямки співпраці. В енергетичній сфері; в тому числі це активізація роботи по залученню французьких інвесторів до галузі переробки сміття. Дуже важлива наша співпраця у сільськогосподарській і переробній промисловості, у покращенні інвестиційного клімату".

Президенти обговорили ситуацію на сході України. Макрон запевнив Порошенка у незмінності позиції Франції щодо статусу Криму та Донецької і Луганської областей. Наголосили на необхідності посилення присутності ОБСЕ і на підвищенні ефективності зустрічей у "нормандському форматі".

У ході робочого візиту до Франції запланована також зустріч з прем'єр-міністром країни Едуардом Філіпом та головою Сенату Жераром Ларше. Крім того, гарант обговорить економічні питання з провідними французькими інвесторами.

Під час бесіди з Еммануелем Макроном не оминули і Анну Ярославну. Президент Франції згадав про неї, говорячи про тяглість українсько-французькі відносин. Нагадаємо, наприкінці травня президент Росії Володимир Путін заявив, що завдяки дочці Ярослава Мудрого розпочались дипломатичні стосунки Франції і Росії. Заява Путіна викликала численні дотепи, російській стороні скоро нагадали, що Анна Ярославна була донькою київського князя.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram