Напад на офіс "Батьківщини": трьох затримано
Загрузка плеера...

Зловмисники намагалися закидати офіс об’єднання "Батьківщина" по вулиці Туровській, 13, пляшками з коктейлем Молотова. Цей інцидент стався 26 червня близько п’ятої ранку. Про це повідомив начальник Департаменту захисту державності Служби безпеки України Віктор Кононенко.

Віктор Кононенко, начальник департаменту захисту національної державності СБУ:

"СБУ отримала оперативну інформацію про наміри спецслужб Російської Федерації створити прецедент в Україні та штучні умови для спланування широкомасштабних акцій протесту. З цією метою особам, які переховуються на території Російської Федерації від українського правосуддя, було поставлено завдання організувати напад із використанням вибухових пристроїв та запалюючих сумішей на офіс Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" у місті Києві. Задум іноземних спецслужб полягав у тому, щоб посварити державний політикум із владою, та на основі штучно створеного прецеденту спровокувати акції протесту під час святкування Дня Конституції України".

Двоє із трьох фігурантів справи мали стосунок до перекриття траси "Львів – Рава-Руська" цьогоріч у березні, ще один – до організації акцій протесту в травні. Це вже далеко не перша спроба терористичного акту по відношенню до дипломатичних та управлінських інституцій. Так, 8 червня стався вибух на території посольства США у Києві. Невідомий кинув до будівлі вибухівку. Порушено кримінальну справу за статтею 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram