Прокурор і журналіст посварилися через хабар
Загрузка плеера...

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос виступив із запереченням, що пропонував журналісту Олексію Бобровникову 10 тис. дол. хабара.

Про це правоохоронець написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, зараз незрозуміло, чому журналіст запустив цю "качку".

Матіос зазначив, що зв'язувався з Бобровниковим і запитував його, навіщо в інформпростір була "вкинута" інформація про хабар, однак відповіді не отримав. Прокурор вважає, що журналісту зараз сумно, він за кордоном без стабільного заробітку, йому необхідна якась інформація щодо справи Галущенка, і тому він вирішив запостити брехню про 10 тисяч хабара по якійсь іншій справі.

Водночас Бобровников уже відповів на закиди на свою адресу і повідомив, що розмова з Матіосом велася у присутності свідків. Також журналіст додав, що його завдання – не вплутуватися у довгі суперечки з прокуратурою.

Пізніше Бобровников пообіцяв гонорар у 100 євро тому, хто напише статтю, в якій зможе аргументовано звинуватити його "в хабарництві, в лобіюванні інтересів якихось комерційних корпорацій, у здирництві чи шантажі".

Журналіст уточнив, що отримує стипендію від Євросоюзу і гонорари за лекції у різних європейських містах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram