Реформувати податкову повинен Мирослав Продан
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про реформування Державної фіскальної служби. За його словами, оновлена податкова підпорядковуватиметься Міністерству фінансів. В уряді обіцяють, що замість карального органу це буде інтелектуальна служба, що допоможе нормалізувати бізнес-клімат в Україні. У Кабміні вважають, що реорганізацією системи повинен займатись нинішній виконувач обов'язків керівника ДФС Мирослав Продан.

Гройсман зазначив, що головним пріоритетом стане удосконалення роботи митної служби. Сьогодні це – одна з найбільш корумпованих державних систем. За словами прем'єр-міністра, нові технічні засоби контролю зменшать потік контрабанди, а бюджетні надходження від цього планують спрямувати на ремонт доріг.

Реформування податкової системи передбачено у бюджетній резолюції до 2020 року.

Зазначимо, нещодавно частина народних депутатів з податкового комітету Верховної Ради звернулась до уряду з вимогою звільнити одного з найактивніших прибічників створення нової податкової служби – міністра фінансів Олександра Данилюка. Сам міністр не сприйняв загрозу серйозно. Він запевняє, що його відомство має підтримку прем'єра і Президента.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram