Перевізник потрапив у скандал через "безвіз"
Загрузка плеера...

Відмовити у безвізовому виїзді за межі України, як виявилось, можуть не лише на кордоні. У мережі розгорівся скандал через інцидент з компанією-перевізником Ecolines. Провідник компанії не пустила на автобус до Болгарії родину з чотирьох людей через те, що у однієї дитини не було візи, а лише біометричний паспорт.

Про це повідомила родичка постраждалих. За її словами, провідниця заявила, що "у фірми свої закони". До свого посту у Facebook жінка додала фотографію квитків дитини, де у якості причини відмови вказано відсутність візи. У родині стверджують, що перед поїздкою проконсультувались у митної служби та посольства Болгарії щодо правил перетину кордону. Людей упевнили у тому, що їх документів достатньо для поїздки.

Перевізник Ecolines ніяк не прокоментував скандал. Органи державної влади і, зокрема, Державна міграційна служба також не висловили свого ставлення до ситуації.

Візова лібералізація з країнами ЄС почала діяти 11 червня. За новими правилами українці, що мають біометричний закордонний паспорт, можуть перетинати кордон без попереднього оформлення візи. У такий спосіб до Європи потрапили уже майже 160 тисяч осіб. 33 особам відмовили у в'їзді на кордоні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram