На Банковій шукають заміну Гройсману
Загрузка плеера...

Політична осінь – час найбільшого соціального напруження – вже не за горами. Експерти переконані, що Кабінет Міністрів Володимира Гройсмана цей період не переживе.

На Банковій екс-спікера Верховної Ради більше не бажають бачити на чолі уряду. Останньою краплею стала пенсійна реформа – Президент хотів, аби підвищення соцстандартів асоціювали з ним, але Гройсман, що називається, "приватизував" ці зміни. Як результат – урядові законопроекти в парламенті отримують підтримку заледве половини фракції "БПП".

Ще одна провина Гройсмана в очах гаранта – зближення з "Народним фронтом". Політологи заявляють, що Володимир Борисович поступово перетворюється на другого Яценюка. Банкову ця метаморфоза не влаштовує категорично.

Список претендентів на крісло прем’єра зараз містить чотири прізвища. Володимира Омеляна вважають досить керованим, аби відповідати запитам Президента. Олександр Данилюк відомий натягнутими відносинами з Гройсманом через питання субсидій. Для Олександра Турчинова посада голови уряду – ледь не єдина, яку він ще не обіймав у вищому ешелоні влади. А голову "Нафтогазу" Андрія Коболєва до "шорт-листу" включили через його готовність до компромісів. Хто з них виграє неоголошений конкурс – дізнаємось вже незабаром.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram