Хакери дісталися Британського парламенту
Загрузка плеера...

За повідомленням BBC, близько 90 акаунтів електронної пошти членів обох палат Британського парламенту були зламані кіберзловмисниками. Прес-служба законодавчого органу наголошує, що це лише 1% від загальної кількості облікових записів на сервері. Втім, атака може мати негативні наслідки для Британії, особливо зараз, в умовах нестабільної політичної ситуації.

Хакерам вдалося вкрасти дані через те, що парламентарі обирали для своїх поштових скриньок надто прості паролі. Наразі віддалений доступ до пошти для членів Палати громад та Палати лордів відключено. Центр національної кібербезпеки та Національне агентство з боротьби зі злочинністю розпочали слідчі дії. Підозра вчергове падає на російських кібертерористів.

Однак серед деяких британських експертів панує впевненість у тому, що витік даних був вигідний опозиційній лейбористській партії. Незважаючи на збільшення своєї присутності у парламенті, соратникам Джеремі Корбіна так і не вдалося взяти уряд під свій контроль. Тож черговий удар по репутації прем’єрки Терези Мей був би для них дуже бажаним.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram