Киянам повертають гарячу воду
Загрузка плеера...

Мешканцям Оболоні, Подолу та Троєщини повертають гаряче водопостачання. Це пов'язано з відновленням роботи ТЕЦ-6, що забезпечує теплом та водою ці житлові масиви. Наприкінці травня теплоелектроцентраль припинила роботу через обмеження газопостачання, яке ввело підприємство "Укртрансгаз". Таке рішення було викликано заборгованістю "Київенерго".

Після того, як обидві компанії обмінялись взаємними претензіями, у ситуацію втрутилась міська і центральна влада. Зрештою "Київенерго" та "Укртрансгаз" (дочірнє підприємство "Нафтогазу") домовились про поетапне погашення боргу за транспортування газу (близько 61 млн грн). У "Нафтогазі" повідомили, що отримали вже третину суми – 20 млн грн. У КМДА пообіцяли проконтролювати, щоб решта грошей надійшла на рахунки корпорації впродовж тижня.

Проте на цьому розрахунки не завершаться. У "Нафтогазі" нагадали, що "Київенерго" заборгувало ще близько 250 млн за транспортування блакитного палива для теплопостачання, при цьому вартість самого газу також ще не оплачена (4,3 млрд грн).

У "Київенерго" посилаються на заборгованість споживачів. За даними компанії, сумарний борг киян за тепло та електроенергію становить майже 5 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram