Депутати вимагають звільнити міністра фінансів
Загрузка плеера...

Частина народних депутатів парламентського комітету з питань податкової та митної політики вимагає від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка. Лист із відповідним зверненням направили главі уряду ще 19 червня.

Як стверджує на своїй сторінці у Facebook депутат Андрій Журжій, "Президент Петро Порошенко дав команду "фас" на звільнення Данилюка. Робитись це буде руками вірного виконавця Ніни Южаніної, яка не робить найменших рухів без узгодження з Банковою та Ігорем Кононенком".

Як зазначає політик, із тексту листа важко зрозуміти, що конкретно закидається міністру. Однак "сам лист наскрізь пронизаний звинуваченнями у відсутності співпраці міністра з членами комітету та у його некомпетентності".

Журжій також наголосив, що схожі звинувачення свого часу закидались Южаніною на адресу попереднього міністра Наталії Яресько та її заступників. На його думку, особливо цинічно виглядають звинувачення комітету в незадовільній реформі Державної фіскальної служби, які закидаються Данилюку.

Нагадаємо, що Олександр Данилюк був призначений на посаду міністра фінансів 14 квітня 2016 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram