Уряд вніс у Раду "обгортку" від пенсійної реформи
Загрузка плеера...

Уряд вніс до парламенту проект пенсійної реформи, раніше схвалений МВФ та Світовим банком.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"Я єдине, що у вас прошу, друзі! Давайте не дивитися на політичну кон’юнктуру. Давайте будемо приймати справді державницькі рішення, які змінять нашу країну. І я дуже вас просив би знайти в собі силу, політичне лідерство для того, щоби прийняти цю пенсійну реформу".

22 червня у Верховній Раді був зареєстрований пакет законопроектів серед яких – проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій, проект закону про внесення змін до статті 588 Митного кодексу з питань пенсійного забезпечення, проект закону про внесення змін до Податкового кодексу із питань пенсійного забезпечення й проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій. Але тексти документів з Кабміну до парламенту станом на ранок п’ятниці так і не дійшли.

Людмила Денісова, народний депутат ("Народний фронт"), голова комітету ВР з питань соціальної політики:

"На жаль на даний момент немає тексту пенсійної реформи України. Є тільки номер, що даний законопроект зареєстрований. Але на сьогоднішній час тексту немає".

Проект пенсійної реформи Кабінет Міністрів презентував іще у травні, багато норм та положень викликали застереження у значної частини народних депутатів.

Олег Осуховський, народний депутат (позафракційний):

"Ніби говориться, що підвищення, збільшення пенсійного віку не буде. Але говориться про стаж на сьогоднішній день українців. Неможливо сьогодні і підвищувати пенсійний вік, неможливо сьогодні українським пенсіонерам виживати за 1200 грн".

У кулуарах припускають, що текст пенсійної реформи від депутатів будуть приховувати до останнього.

Михайло Папієв, народний депутат ("Опозиційний блок"):

"Коли говорить наш уряд – Володимира Борисовича Гройсмана, – це треба ділити на 48. Проекту закону немає, а зараз вони будуть намагатися сфальшувати ці всі дії у такий спосіб, щоб наступного тижня внести законопроект, але поставити у ньому номер і дату – буцімто цей законопроект був за 10 днів до розгляду у Верховній Раді. Ну, таких "наперстків" навіть попередні урядовці не допускали".

У Верховній Раді вважають, що пакет законопроектів щодо пенсійної реформи буде винесений на розгляд уже всередині липня – на останньому перед канікулами сесійному тижні. Наступні два тижні у пленарному режимі Верховна Рада не працюватиме. Депутати зберуться "під куполом" 11 липня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram