Подрузі екс-президента дали три роки в'язниці
Загрузка плеера...

У Південній Кореї суд оголосив вирок близькій подрузі і раднику колишнього президента країни, яка стала фігуранткою гучного корупційного скандалу. Служителі Феміди засудили Чхве Сун Сіль до трьох років в'язниці.

Жінку визнали винною в тому, що вона протизаконно домоглася зарахування своєї дочки в університет, змусивши при цьому змінити правила прийому до вишу.

Обвинувальні вироки також були винесені ще дев'яти фігурантам справи. Зокрема, колишньому ректору університету дали два роки тюрми. Ще семеро людей отримали покарання від умовних термінів і штрафів до двох років в'язниці.

Повідомляється, що поки рішення стосується тільки одного з багатьох пунктів звинувачень, висунутих проти Чхве Сун Сіль.

Її також звинувачують у тому, що вона брала з відома своєї подруги, Пак Кин Хе хабарі від великих компаній. За цим звинуваченням суд ще не прийняв рішення. Також жінці ставлять за провину чинення тиску на діяльність уряду за відсутності офіційної посади при главі держави.

Нагадаємо, що у Південній Кореї також судять екс-президента Пак Кин Хе. Її звинувачують в розкритті державної таємниці сторонній особі, хабарництві, зловживанні владою і незаконному тиску.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram