Фаворити Кубка Конфедерацій "розкатали" нічию

Збірні Німеччини та Чилі фактично гарантували собі вихід до півфіналу Кубка Конфедерацій. У четвер в очній зустрічі головні фаворити турніру розписали мирову з рахунком 1:1.

Свій статус лідера південноамериканців підтвердив Алексіс Санчес. У першому турі гравець лондонського "Арсенала" починав матч на лавці запасних, і без нього чилійці не могли пробити захист Камеруна. Проти "Бундесмашини" Алексіс вийшов з перших хвилин і вже в дебюті поєдинку забив рекордний 38-ий гол за збірну. Грубо помилилися оборонці Німеччини, які втратили м’яч неподалік власного штрафного майданчика.

Підопічні Йоахіма Льова вирівняли становище під завісу тайму. Після прострілу з лівого флангу снаряд до сітки воріт суперника надіслав Ларс Штіндль. Після перерви на полі було більше боротьби, аніж видовищних моментів. За ударами в площину переважали чилійці, але захист "Манншафт" більше не припускався дитячих помилок, тож рефері зафіксував нічию.

Таким чином, у групі B двовладдя – в Чилі та Німеччини по 4 очки. Камерун та Австралія мають один бал. В останньому турі фаворитам достатньо не програти, аби продовжити боротьбу за трофей.