Силовики затримали головреда інтернет-видання
Загрузка плеера...

Увечері в четвер, 22 червня, правоохоронці провели обшуки в офісі інтернет-видання "Страна.ua".

Як зазначили журналісти, силовики не захотіли чекати прибуття адвокатів і відразу приступили до проведення слідчих дій, нічого не пояснюючи і заблокувавши приміщення.

Пізніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив на Facebook про затримання головного редактора видання Ігоря Гужви. За версією правоохоронців, він вимагав і отримав 10 тис дол. за нерозміщення компроментуючих матеріалів на чинного політика. Луценко додав, що у слідства є відео- та аудіодокази злочину.

Обшук тривав майже всю ніч, після чого Гужву доправили у в Головне управління МВС України в Києві. Пізніше він заявив, що справа проти нього сфабрикована, а обшуки в редакції назвав провокацією.

Крім того, Гужва повідомив, що кілька місяців тому після однієї з критичних публікацій до нього приходили люди начебто від нардепа Дмитра Лінька. Вони запропонували 20 тисяч доларів за знаття матеріалу. Однак редакція відмовилася це зробити.

Тепер же, за версією Гужви, правоохоронці увірвалися у приміщення редакції і підкинули гроші. Він упевнений, що ця заздалегідь спланована провокація приречена на провал.

Адвокатом затриманого стала екс-міністр юстиції України Олена Лукаш. Вона вже заявила про численні порушення з боку правоохоронців під час проведення слідчих дій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram