НБУ дозволив вивести з України 37 млрд
Загрузка плеера...

Українські банки отримали 37 мільярдів для збільшення капіталу, однак ці гроші були виведені за кордон за чітко структурованими схемами відмивання грошей. Про це в інтерв'ю заявив народний депутат Сергій Тарута.

На його думку, така масштабна афера не могла реалізовуватися без представника Національного банку України, який був у тимчасовій адміністрації. Політик зауважив, що навіть якщо відповідальний чиновник НБУ не взяв гроші сам, то він мав зупинити цю кримінальну схему.

Крім того, Тарута зауважив, що в Україні вже ліквідували 90 банків, активи яких становили 415 млрд грн. Тепер же у Фонд гарантування вкладів активи цих структур оцінюються у трохи більше 90 мільярдів. На думку парламентарія, сьогодні це майно за безцінь продають за корупційними схемами. На цій оборудці хтось заробив не менше 50 мільярдів.

Тим не менше, за інформацією Тарути, зараз справа Гонтаревої потихеньку "зливається". І причиною цього може бути як непрофесійність детективів НАБУ, так і наказ згори не чіпати свою людину.

Політик переконаний: якщо українські правоохоронні органи не впораються із цією справою, то слід буде залучати міжнародні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram