Світ думає, як вирішити ядерну проблему КНДР
Загрузка плеера...

У середу, 21 червня, провідні дипломати та представники оборонних відомств США і Китаю почали переговори щодо шляхів вирішення ядерної проблеми КНДР.

Зазначається, що на порядку денному пошук прийнятного вирішення кризи навколо КНДР, яке змусить Пхеньян відмовитися від своєї ядерної та ракетної програми.

У Держдепартаменті США наголосили, що основний акцент під час переговорів буде зроблено на посиленні тиску на Північну Корею. Також сторони планують обговорити проблеми боротьби з тероризмом і територіального суперництва в Південно-Китайському морі.

У США очікують, що Китай підтримає посилення міжнародних санкцій стосовно КНДР.

Варто зазначити, що переговори почалися відразу ж після того, як президент США Дональд Трамп оголосив, що спроби Китаю переконати Північну Корею відмовитися від своєї ядерної програми зазнали невдачі.

Нагадаємо, днями світові інформагентства повідомили, що американські супутники-шпигуни вперше за кілька тижнів зафіксували підозрілу активність на підземних ядерних випробувальних станціях Північної Кореї, що може свідчити про підготовку до нових випробувань.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram