Верховна Рада отримала подання ГПУ на 5 депутатів
Загрузка плеера...

Голова Верховної Ради Андрій Парубій спрямував п'ять подань Генпрокуратури щодо зняття недоторканності з 5 народних депутатів до регламентного комітету парламенту.

Як повідомив прес-секретар спікера, подання стосуються: двох депутатів від "Народного фронту" Євгена Дейдея і Максима Полякова, депутата групи "Воля народу" Олеся Довгого, депутата "Радикальної партії" Андрія Лозового, депутата від "БПП" Борислава Розенблата.

Як повідомлялося раніше, Спеціалізована антикорупційна прокуратура готова розкрити таємницю слідства в необхідному обсязі для зняття недоторканності з цих нардепів.

Цього тижня, а також з 10 до 14 липня Верховна Рада працює у режимі пленарних засідань, після чого завершується шоста сесія. У парламенті не виключають, що подання Генпрокуратури розглянуть до 15 липня. Згідно з регламентом, у депутатів є 5 днів для дачі пояснень за поданнями, а у комітету – не більше 20 днів для їх розгляду.

Нагадаємо, що Поляков і Розенблат підозрюються у причетності до махінацій із бурштином. Щодо Довгого слідчі відкрили кримінальне провадження про незаконне виділення земельних ділянок на території заповідника "Жуків острів".

Лозового підозрюють в ухилянні від сплати податків майже на 2 мільйони гривень. Запідозрили депутата після перевірки його електронної декларації.

У діях Дейдея правоохоронці вбачають ознаки незаконного збагачення на суму понад 6 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram