Львівське сміття можна вивезти за два тижні, – Зубко
Загрузка плеера...

Для того, щоб вивезти сміття зі Львова, вистачить двох тижнів. У цьому мешканців міста запевнив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко.

За словами урядовця, план вирішення проблеми вже розробили. Спершу проведуть разовий вивіз сміття, яке накопичилось у Львові (близько 11 тисяч тонн). Для цього хочуть використати полігони інших областей України. Куди саме повезуть сміття, віце-прем’єр-міністр не повідомив, аби уникнути протесту активістів і блокування сміттєзвалищ. На думку Зубка, інші регіони відмовляються приймати львівське сміття через численні інциденти незаконного вивантаження відходів прямо на узбіччях.

Інші області обіцяють не залучати до вирішення проблеми після того, як місто буде очищено від сміття. Зубко стверджує, що в подальшому відходи з обласного центра мають приймати міста Львівської області. Віце-прем’єр нагадав, що такі зобов’язання закріплено у меморандумі, який облрада і мери Львівщини підписали у квітні.

Зазначимо, ЗМІ заявили, що знайшли у Львові єдиний район з майже порожніми сміттєвими баками. Це околиці будинку, де проживає мер міста Андрій Садовий.

Сам міський голова не прокоментував цю інформацію. Проте він запевнив, що міська влада працює над проектом будівництва сміттєпереробного заводу, системою сортування сміття та рекультивацією Грибовицького звалища.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram