"Нова кров" виставляє себе на аукціон
Загрузка плеера...

У Кабінеті Міністрів з’явився новий тренд – юні заступниці голів відомств виставляють на аукціон побачення з собою. Тиждень тому відома скандальними фотографіями помічниця Арсена Авакова Анастасія Дєєва запропонувала користувачам інтернету купити спільний сніданок. А нещодавно перший подібний лот вже був придбаний щасливчиком на ім’я Олексій Бойчук. Чоловік матиме нагоду сходити до театру з заступницею міністра енергетики Наталією Бойко. Ця честь обійшлася йому у 9 тисяч гривень.

Незвичні торги у мережі позиціонуються як акція "Місяць доброти". Усі кошти нібито мають піти на благодійність. Раніше на сторонніх ресурсах неодноразово створювалися подібні пропозиції з зірками вітчизняного шоу-бізнесу. Втім, цього разу майданчиком для аукціону було обрано систему державних закупівель ProZorro. Стартова ціна рандеву з представницями "нової крові" в українському політикумі – усього сто гривень.

Що ж, будемо сподіватися, що під час побачень переможці торгів нагадають юним чиновницям про їх обов’язки змінювати країну, а не виставляти себе на аукціони.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram