НАБУ обшукало Держгеонадра у "бурштиновій" справі
Загрузка плеера...

Детективи НАБУ провели обшуки у Державній службі геології та надр України. Як повідомляє прес-служба організації, слідчі дії пов'язані з "бурштиновою" справою. Дозвіл на обшук дав Солом'янський районний суд міста Києва.

Мета перевірки Держгеонадр – надання структурою адміністративних послуг щодо користування надрами на ділянках проявів бурштину. У службі геології та надр стверджують, що Національне антикорупційне бюро вивчало матеріали за період роботи попереднього керівництва.

В той же час журналіст Денис Казанський заявив, що обшук пройшов у кабінеті виконувача обов’язків голови Олега Кирилюка, який, за словами Казанського, зміг очолити Держгеонадра завдяки зусиллям Борислава Розенблата. За версією слідства, нардеп лобіював інтереси деяких видобувачів сонячного каменю, домовляючись зі своїм ставлеником про потрібні рішення.

Олег Кирилюк був призначений головою державної служби геології та надр 18 травня, рішення прийняли у Кабміні. Проти цього почали протестувати громадські активісти, які побачили у діях уряду порушення закону. Крім того, люди нагадали про скандальну репутацію житомирського чиновника. Згодом суд заблокував призначення Кирилюка через порушення процедури, однак Кабінет Міністрів оприлюднив розпорядження про його повторне призначення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram