Українські літаки популярні на Ле Бурже
Загрузка плеера...

Корпорація "Антонов", "Івченко-Прогрес" та "Мотор Січ" на авіасалоні в паризькому Ле Бурже домовилися із китайцями про поставку 50 літаків Ан-178 у Піднебесну.

Попередньо узгоджено, що 12 повітряних суден буде відправлено у готовому вигляді, а також 40 літакокомплектів. Уже вирішені питання щодо термінів передачі, фінансування і відвантаження реальної та матеріальної частини для виробництва цього літака в Китаї.

Планується, що на Ан-178 буде встановлено турбореактивний двигун виробництва українського підприємства "Мотор Січ".

Також стало відомо, що на паризькому авіасалоні багатьох глядачів вразила нова розробка корпорації "Антонов" – середньомагістральний вантажний літак Ан-132Д, який створюється спільно з партнерами з Саудівської Аравії. Як зазначив президент компанії Олександр Коцюба, уже прийнято рішення про збирання першої партії таких суден у кількості 20 штук на потужностях підприємства. Пізніше розпочеться навчання виробництву саудівських партнерів, однак строки поставок поки не озвучуються. 

Нагадаємо, що у 2015 році азербайджанська компанія Silk Way Airlines замовила 10 Ан-178. Ще 12 купила китайська A-star, причому договір передбачає подальшу організацію виробництва в КНР. Крім того, договір про придбання 25 літаків підписано з Hong Kong Leyuan Communication Technology Investments Group Limited.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram