Пенсійний вік не підвищать, а от стаж буде рости
Загрузка плеера...

Уряд передав до парламенту пакет з чотирьох законопроектів щодо пенсійної реформи. Про це під час засідання Кабінету Міністрів заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. У Кабміні заявили, що всі побажання Національної ради реформ було враховано у документах.

Урядовці вчергове підкреслили, що підвищувати пенсійний вік українцям не будуть. Проте Кабмін висунув жорсткі вимоги до страхового стажу і встановив взаємозв'язок між тим, скільки років людина відпрацювала і в якому віці вона має право йти на пенсію.

Так, завершити трудову діяльність можна в 60, 63 або 65 років. В 60 років піти на пенсію можуть ті, чий стаж не менший за 25 років. Ті, хто пропрацював менше 25, але більше 15 років, можуть залишити роботу у 63. В 65 виходитимуть на пенсію люди зі стажем менше 15 років.

Раніше у ЗМІ з'явилась інформація про можливість ще більшого підвищення тривалості обов'язкового страхового стажу. Це передбачає, що щороку його будуть збільшувати на 12 місяців, і у 2028 році 60-річних людей відпускатимуть на пенсію після того, як вони пропрацюють 35 років. В уряді це не коментували.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав парламент ухвалити реформу, адже на це чекають 12 мільйонів пенсіонерів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram