"Нафтогаз": ТЕЦ-6 не відключали від газу
Загрузка плеера...

Вже впродовж трьох тижнів мешканці Оболоні, Троєщини, Лісового та Райдужного масивів столиці позбавлені гарячої води. У НАК "Нафтогаз України" заявили, що у всіх проблемах киян винне "Київенерго".

Раніше енергогенеруюче підприємство столиці заявляло, що поставку води зупинили через відключення шостої теплоелектроцентралі. Тут пояснювали, що ТЕЦ-6 від'єднали від газової мережі, і тепер вона не в змозі не лише забезпечити потреби киян, а й підтримувати нормальну температуру для функціонування самої системи.

У "Нафтогазі" спростували цю інформацію. Тут зазначили, що не припиняли поставку газу на ТЕЦ, а лише обмежили кількість блакитного палива. Компанія "Укртрансгаз", що опікувалась поставками на ТЕЦ, одночасно зменшила кількість газу на київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Зупинити роботу вирішили лише на одній теплоелектроцентралі, інша продовжує роботу. Рішення про зупинку стало власною ініціативою компанії.

"Нафтогаз" нагадав, що борги "Київенерго" перед "Укртрансгазом" (більше 4 млрд грн) дорівнюють сумарному боргу всіх інших енергогенеруючих підприємств у країні.

Після рішення Київради про розрив контракту з "Київенерго" наприкінці квітня 2018 року у компанії заявили, що знову претендуватимуть на роботу з міською владою і візьмуть участь у майбутньому конкурсі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram