В Україні арештовують рахунки газпромівських "дочок"
Загрузка плеера...

В Україні арештовано активи двох підприємств – "дочок" російського "Газпрому". 20 травня міністр юстиції України Павло Петренко заявив про списання 80 млн грн з компанії "Газтранзит". Ці гроші належали підприємству у вигляді дивідендів третіх осіб, їх повинні були перерахувати до Росії. Зараз кошти вже зараховано до бюджету України.

Голова Мінюсту заявив, що конфіскація коштів – це виконання судового рішення про стягнення 172 млрд грн штрафу, який наклав Антимонопольний комітет України. Акції "Газпрому" також заарештовано (їх вартість близько 30 млн грн).

Петренко стверджує, що шукатиме всі активи російської корпорації, які знаходяться на території України. Якщо цього не вистачить, то Мінюст звернеться по допомогу до міжнародних партнерів.

Рішення про стягнення 172 млрд грн було прийнято Господарчим судом Києва у грудні. Більше половини суми становить пеня за прострочення минулого штрафу. Нещодавно було прийняте рішення про арешт рахунків компанії "Газпром збут Україна". Російський монополіст намагався оскаржити його, проте суд відмовив у розгляді апеляції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram