Генпрокуратура отримала подання на трьох депутатів
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України отримала подання на притягнення до відповідальності трьох народних депутатів – представників групи "Воля народу" Олеся Довгого, "Народного фронту" Максима Полякова та БПП Борислава Розенблата.

Про це поінформувала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Вона також зауважила, що наразі подання опрацьовуються юридичною службою ГПУ на відповідність нормам закону. Тільки після висновку спеціалістів Юрій Луценко прийме остаточне рішення щодо цих документів.

За словами Сарган, у цій ситуації не можна діяти так, як вимагають деякі парламентарії, котрі хочуть негайно розглянути подання регламентному комітеті Верховної Ради.

Нагадаємо, що слідчі встановили мінімум 5 епізодів злочинної діяльності, у результаті чого затримані особи, які діяли в інтересах народних депутатів та отримали неправомірну вигоду на загальну суму понад 300 тис. доларів.

Водночас нардеп Розенблат наполягає, що не брав жодних хабарів, а справа проти нього відкрита на замовлення людей, зацікавлених у незаконному добуванні бурштину.

Поляков також відкидає звинувачення у хабарництві, при цьому він звинувачує детективів НАБУ в нападі на його дружину та тиску на помічницю.

Подання на Довгого не стосується бурштинової справи. Як стверджують інформовані джерела, правоохоронці відкрили щодо політика кримінальне провадження про незаконне виділення земельних ділянок на території заповідника "Жуків острів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram