МВФ та Світовий банк хочуть побачити реформи
Загрузка плеера...

Під час робочого візиту до США Петро Порошенко встиг обговорити економічні питання з керівниками всесвітніх фінансових організацій. Лідер України зустрівся з виконавчим директором-розпорядником МВФ та президентом Світового банку.

Крістін Лагард, очільниця Міжнародного валютного фонду, нагадала Президенту України про обов'язкові реформи, які необхідно найближчим часом запровадити в Україні. Це приватизація, покращення роботи банківської системи та реформування державних фінансових структур. Особливу увагу приділили пенсійній реформі. Вимогою МВФ так само залишається збалансованість і врахування інтересів як держави, так і громадян. Лагард нагадала Порошенкові про необхідність подальшої боротьби з корупцією.

З головою Світового банку Джим Йонг Кімом Президент України обговорив програму партнерства і механізми залучення інвестицій. У банку затвердили концепцію про співпрацю з Україною на п'ять років, основні пункти – це інвестування, податкова система, інфраструктура, земельна та медична реформи, а також антикорупційна діяльність. У Світовому банку зазначили, що фінансова підтримка країни прямо залежить від того, наскільки ефективно влада запроваджуватиме зазначені зміни.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram