Порошенко заявив про підтримку з боку США
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко в ході робочого візиту зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Після зустрічі український лідер заявив, що Вашингтон повністю підтримує Київ та готовий розширити співпрацю у військово-технічному напрямі.

Водночас Трамп зауважив, що мав "дуже-дуже гарну дискусію" з Порошенком і на зустрічі було досягнуто значного прогресу. У Білому домі повідомили, що лідери держав обговорювали проблему мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, реформи та боротьбу з корупцією в Україні.

Пізніше Порошенко висловив упевненість, що американський президент може допомогти у встановленні миру в Україні без кровопролиття.

Також у рамках візиту Президент України зустрівся з держсекретарем Рексом Тіллерсоном та міністром оборони США Джеймсом Меттісом. Головною темою їх розмови були шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі та звільнення українських заручників. Сторони також обговорили шляхи посилення інвестиційного й торговельно-економічного співробітництва України та США.

Зазначається також, що Порошенкові американські колеги неодноразово особливо наголошували на необхідності боротьби з корупцією в Україні, оскільки її рівень в державі залишається високим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram