Березюк продовжує голодування під стінами Адміністрації Президента
Загрузка плеера...

Народний депутат України, голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк другий день голодує на Банковій під стінами Адміністрації Президента.

За словами політика, він пішов на такий крок, бо вважає, що влада, борючись проти опонентів, знущається над людьми.

Наприклад, блокуючи вирішення проблеми львівського сміття. Олег Березюк переконаний: усе, що зараз говорять можновладці, тотальна брехня.

Олег Березюк, народний депутат України (голова фракції "Самопоміч"):

"Я оголосив голодування, як людина, як лікар, як нардеп не через сміття. Сміття – це політичний інструмент політичного і фізичного вбивства, але найголовніше, що ця деспотична влада використовує сміття, як інструмент приниження гідності громадянина. Борючись за політичні преференції, борючись проти опонентів, вони так загралися, що просто знущаються над людьми. Це є перша причина, чому я тут. Друга причина, це коли я почав слухати, що говорять наші можновладці, це тотальна брехня. Так не можна керувати державою, знущатися над людьми, і ще й виправдовувати це тотальною брехнею. Тому я тут. Я вірю в українську інституційну демократичну державу. Бо я, як мільйони інших, будуємо цю державу, і віримо, що вона – держава, яка цінує життя людини і людину. Тому, якщо Президент – є Президент української демократичної держави, то він не повинен на поступки йти, він повинен любити і поважати людину. Якщо він такий – то, я з ним, а якщо ні – то, я проти нього".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram