Український Ан-132D успішно дебютував у Парижі
Загрузка плеера...

Новий український транспортний літак Ан-132D успішно дебютував у програмі демонстраційних польотів під час міжнародного авіакосмічного салону Le Bourget-2017, який відбувається в передмісті Парижа.

Як повідомила прес-служба державного концерну "Укроборонпром", наше повітряне судно взяло участь у демонстраційних польотах у день відкриття виставки, вразивши учасників своїми можливостями в повітрі.

Планується, що новий транспортник візьме участь у польотах на авіасалоні і 21 червня. Демонстраційні польоти, на думку українського виробника, сприятимуть залученню виробників та інвесторів до співробітництва.

Загалом на виставці Paris Air Show Le Bourget зібралося понад дві тисячі компаній із півсотні країн світу. Вони представляють свої розробки у авіабудуванні: літаки, двигуни, системи навігації.

За традицією відкрив виставку президент Франції Еммануель Макрон. При цьому деякі ЗМІ зазначають, що авіасалон біля Парижа насправді більше шоу, ніж демонстрація справді проривних технологій.

Нагадаємо, що український багатоцільовий Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонни – це модифікація легкого транспортного Ан-32. Збирання демонстраційного зразка було здійснено на потужностях держпідприємства "Антонов" у грудні 2016 року.

Літак виготовили за контрактом із Саудівською Аравією без використання російських комплектуючих, які замінили на деталі з інших країн і деталі українського виробництва.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram