Реконструкція профспілок на фінішній прямій
Загрузка плеера...

Будинок профспілок на Майдані Незалежності у Києві можуть відкрити вже на початку наступного року. За словами інженерів, що працюють над відновленням зруйнованої під час Революції Гідності пожежею будівлі, фасад набуде свого попереднього вигляду до кінця літа.

Зміни відбудуться всередині споруди. По-перше, усі декоративні елементи, пов’язані з комуністичним режимом, буде демонтовано. По-друге, на першому поверсі відкриють "Кімнату пам’яті" – меморіал загиблим протестувальникам. По-третє, будівельники не чіпають згорілі сходи – цілком ймовірно, що з них зроблять музей. Зрештою, буде суттєво підвищено рівень пожежної безпеки за рахунок спеціальних ліфтів та автоматичних систем гасіння вогню.

Башта з годинником залишиться, а от щодо торгівельних майданчиків точаться суперечки. Майданівці переконані, що ресторанам та бутікам не місце в будівлі, де загинули люди. Втім, є побоювання, що дослухатися до їх думки ніхто й не збирається. 32% усіх приміщень вже обіцяли віддати в розпорядження чоловікові заступника міністра фінансів Оксани Маркарової. Він є інвестором реконструкції і, можна не сумніватися, використає свою частку для комерції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram