Охоронця нардепа затримали на хабарі 200 тис. дол.
Загрузка плеера...

У понеділок, 19 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від "БПП" Борислава Розенблата під час отримання хабара.

Як стало відомо, чоловік отримав 200 тисяч доларів, які нібито мав передати своєму шефу за вирішення питання з ліцензуванням видобутку бурштину.

Джерела в НАБУ стверджують, що готівкові кошти призначалися не лише Розенблату, а й ще одному депутату від фракції "Народний фронт" Максиму Полякову.

Охоронець був затриманий у момент отримання грошей в одному зі столичних ресторанів.

Сам нардеп Розенблат заявив, що проти нього влаштовано сплановану провокацію. За його словами, охоронцю "всунули якусь сумку і сказали, що це передається мені". Політик наголосив, що зараз чекатиме, коли в усьому в рамках чинного законодавства розберуться правоохоронні органи. Він також зауважив, що детективи НАБУ поки його не допитували.

Водночас журналіст-розслідувач Денис Казанський зазначив, що саме Розенблата вважають одним із головних "рішал" у нелегальному бурштиновому бізнесі. На думку блогера, самому депутату особливо боятися нічого, а от "крайнім", швидше за все, зроблять охоронця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram