"Швидка" їде на корпоративи, а не на виклики
Загрузка плеера...

Поки депутати тішаться провальною реформою охорони здоров’я, українці чекають на швидку допомогу. Чекають довго – по дві-три години, хоча раніше лікарі приїздили за 20 хвилин. Кількість смертей від неквапливості людей в білих халатах щоденно зростає. А тим часом на каретах "швидкої" роблять бізнес.

Якщо запитати у лікарів, чому вони їдуть на виклик годинами, відповіді завжди будуть однакові – кадрів не вистачає, санітарів немає, бензину немає, водії в заторах не пропускають тощо.

Але усе вище зазначене чомусь не заважає станціям "швидкої" заробляти, здаючи бригади в оренду. Виявляється, існує послуга – черговий екіпаж. Платите 450 гривень – і цілу годину у вказаному вами місці у "всеозброєнні" перебуватиме карета, готова в будь-яку хвилину відвезти людину до лікарні. Цією послугою часто користуються організатори масштабних заходів, в тому числі й корпоративів.

Тож наступного разу, коли викликатимете "швидку", знайте – вона не їде, бо ви їй не платите. А те, що гроші з вашої кишені йдуть до бюджету задля виплати лікарям зарплати, медпрацівників не хвилює – за "мінімалку" 3200 гривень працювати не охота.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram