У киян з’явилася надія на гарячу воду
Загрузка плеера...

Щонайменше п’ята частина багатоквартирних будинків столиці вже близько місяця не має гарячої води. Компанія "Укртрансгаз" відключила ТЕЦ-6, яка обслуговувала Оболонь, Троєщину, Райдужний масив, Воскресенку та частину Подолу. Причина – величезні борги "Київенерго". Постанови Міністерства енергетики щодо необхідності відновлення роботи теплоелектроцентралі "Укртрансгаз" злісно ігнорує.

Втім, у киян все ж з’явилася надія відключити бойлери наприкінці цього тижня. Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомляє, що за результатами селекторної наради під головуванням Володимира Гройсмана воду мають повернути до осель наступними вихідними.

Все б нічого, але формулювання, до якого вдається чиновник, викликає не просто подив, а обурення. Пантелеєв говорить, що відключення потужностей не сприяє "платіжній дисципліні" жителів столиці. А тепер питання: про яку "платіжну дисципліну" може йти мова, коли тарифи ростуть ледь не щокварталу, а якість послуг не відповідає жодним стандартам? І чому через борги злісних неплатників мають страждати люди, здатні вгамувати апетити комунальників зі своєї кишені?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram