"Манншафт" обіграла збірну Зеленого континенту

У боротьбу за трофей Кубка Конфедерацій вступили чемпіони світу. Збірна Німеччини на стадіоні "Фішт" у Сочі не без проблем обіграла австралійців.

Незважаючи на те, що Йоахім Льов привіз на турнір склад молодих і перспективних, а не досвідчених та титулованих, у першому таймі "Бундесмашина" працювала, як завжди, безжально. Вже в дебюті зустрічі Штіндль вивів німців уперед. Хлопці з батьківщини кенгуру були беззбройні: жодного удару по воротах за 30 хвилин і катастрофічно низький процент володіння м’ячем. Як не дивно, це не завадило футболістам у жовтій формі вирівняти становище. Рогіч пробив з лінії штрафного майданчика, а воротар Бернд Лено пропустив снаряд під рукою.

Святкували австралійці недовго: Горецка заробив пенальті, а Дракслер впевнено його реалізував. На початку другої сорокап’ятихвилинки чемпіони світу забили третій гол і заспокоїлись. Миті релаксу коштували їм ще одного пропущеного м’яча: Юріч скористався черговою грубою помилкою Лено.

Зрештою, 3:2 – не надто впевнена перемога "Манншафту". Йоахіму Льову варто попрацювати над футбольною прагматикою – красива гра у його молоді є, а от результат поки залишає запитання.