Погоджувальна Рада: замість порядку денного - Березюк
Загрузка плеера...

Погоджувальну раду у парламенті знову перетворили на перфоманс. Цього разу відзначився Березюк.

Олег Березюк, народний депутат України (голова фракції "Самопоміч"):

"Вимагаючи припинення цього знущання і брехні в державі я, як людина, лікар і народний депутат України прийняв екстраординарне для себе рішення, я ніколи не думав, що це рішення, я буду приймати у XXI столітті тут. Я оголошую голодування".

З цими словами народний депутат залишив погоджувальну раду голів фракцій і комітетів і пішов голодувати на сходи спорожнілої Адміністрації Президента. Порошенко саме зібрався із офіційним візитом у США.

Ірина Луценко, народний депутат України (заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка"):

"Вигідно голодувати, коли Президент займається державними справами, готується до візиту у США, підтягуючи цю проблему до Президента.

Шановний Садовий! Якщо ви мер, а не просто "мусорщик", який розвозить по Україні сміття, використайте кошти, зберіть громаду, побудуйте сміттєпереробний завод, як це зроблено в багатьох регіонах. І працюйте! Це ваша безпосередня функція. Нема чого функцію, передану йому людьми Львівщини перекладати на Президента".

Колег по опозиції Березюк голодувати за львівське сміття не надихнув.

Олег Ляшко, народний депутат України (голова фракції "Радикальна партія"):

"Я не збираюсь приєднуватися до голодування, я і так добре виглядаю. Мені нема куди голодувати. Кажуть – поки гладкий схудне, худий - здохне. У нас попереду багато ще справ, тому ми голодувати не будемо. Але підтримуємо наших колег у тому, що треба наводити порядок у країні".

Відповідальність за ситуацію у Львові Березюк переклав не лише на Президента, а і на уряд.

Андрій Парубій, голова Верховної Рада України:

"Я маю велику надію, що цей крок, який вчинив голова фракції парламенту, дуже швидко знайде підстави для завершення. Зараз ведуться переговори і у тому числі з Кабінетом Міністрів, з Володимиром Гройсманом. І сподіваюся, що швидко з’являться підстави, щоб Олег Березюк припинив своє голодування. І я дуже на це розраховую".

Поки що голова фракції збирається днювати і ночувати на Банковій, вживаючи саму воду. Члени фракції до голодування не доєдналися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram