"Депутатська" стрілянина у Конотопі. Хто винен?
Загрузка плеера...

У Конотопі депутат облради Сергій Демеха влаштував стрілянину у центрі міста. Конотопські ЗМІ повідомили, що чоловік був у стані алкогольного сп'яніння.

Очевидці стверджують, що під час відпочинку у лазні почули крики і кинулися на допомогу. Вони побачили депутата і молоду дівчину, якої той, вірогідно, домагався. Після цього Демеха дістав пістолет і відкрив вогонь. Потім чоловік сів за кермо своєї машини і спробував втекти, проте дорогу заблокували до того часу, поки на місце інциденту прибула поліція. Мер Конотопа Артем Семеніхін назвав події "Врадівкою-2".

Чиновник здав кров для перевірки вмісту у ній алкоголю. Згодом у поліції повідомили, що конфлікт виник між депутатом та його опонентом. Обидва написали заяви. Чиновник – про викрадення золотого кулону, а його опонент – про стрілянину.

Правоохоронці також зазначили, що експертиза не виявила алкоголю у крові Демехи. Травматичний пістолет, з якого він стріляв, був зареєстрований на депутата. У поліції впевнені, що посадовець зробив лише один постріл.

Однак активісти незадоволені такими результатами. Вони впевнені, що поліція підігрує чиновнику, а висновки експертизи неправдиві.

Сам Сергій Демеха виклав на своїй сторінці фотографію документа з результатами експертизи. Він назвав звинувачення брехнею і пообіцяв їх спростувати. Депутат облради стверджує, що на нього було скоєно напад, замовлений міським головою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram