Маршем у Києві задоволені майже всі
Загрузка плеера...

У Києві після завершення "Маршу рівності" постраждали 10 людей в результаті семи нападів з боку противників заходу. Про це повідомили організатори акції.

Зокрема, йдеться не лише про атаки на учасників маршу, а й про спробу побиття спостерігача організації "Озон", громадянина Білорусі та одного журналіста. При цьому повідомляється, що силу стосовно представника ЗМІ застосувала поліція.

Водночас і самі правоохоронці, і організатори акції зазначають, що все пройшло на дуже високому рівні без значних інцидентів.

Як зауважив член правління громадської організації "КиївПрайд" Зорян Кісь, опонентам не вдалося потрапити в колону, атакувати учасників і учасниць під час заходу.

За оцінкою організаторів, у "Марші рівності" взяло участь близько 4 тисяч осіб, проте правоохоронці повідомляли про 2,5 тисячі учасників.

Нагадаємо, що поліцейські затримали одного зі зловмисників, який напав на учасників акції поблизу станції метро "Контрактова площа". Перед тим правоохоронці затримали і пізніше відпустили п'ятьох осіб, які намагалися атакувати учасників маршу.

Також у Нацполіції поінформували, що під час заходів двоє поліцейських зазнали легких травм.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram