Влада не вирішує найголовніших проблем держави
Загрузка плеера...

Цього тижня Кабінет міністрів України планує внести на розгляд Верховної Ради проект пенсійної реформи, яка вже схвалена Національною радою реформ. Однак, з огляду на те, як неквапливо парламент займається питаннями, які Україна зобов’язалася вирішити для подальшої співпраці з Європейським союзом і Міжнародним валютним фондом, ключові реформи або зависнуть у повітрі аж до осені, або похапцем впроваджуватимуться найближчим часом.

Олександра Решмеділова, політолог:

"Июнь – месяц, который в очередной раз указывает нам на непродуктивность Верховной Рады. У нас за лето остается 2 пленарные недели: одна в июне, одна в июле. Я боюсь, что так же, как май был слишком коротким, и не успели все, что хотели, июнь тоже пролетел, а дедлайны горят. Вопросы, которые нужно решать, никуда не деваются, а депутаты не особо хотели демонстрировать нам свою продуктивность: чудеса коалиционной работы, что они – монолит, на них можно опереться. Но все это указывает на то, что Рада крайне неэффективна".

Через місяць депутати вже роз’їдуться на канікули. За цей час, згідно з розкладом, у народних обранців буде два пленарні тижні, аби довести до кінця бодай одну анонсовану реформу. Окрім того залишаються невирішеними кадрові питання в уряді. Та головне, що наразі невтямки ані суспільству, ані експертам, чому прем’єр, а також очільники міністерств та відомств досі не відзвітували у Верховній Раді, і більшість нардепів при цьому мовчить.

Олександра Решмеділова, політолог:

"Почему, я не понимаю, в Раде уже больше полугода не скорректирован бюджет? И когда мы услышим отчет правительства? И вообще услышим ли?"

Політологи припускають, що вирішенням усіх нагальних питань влада буде займатися саме восени, аби зменшити рівень невдоволення громадян, що традиційно назріває у цей час в українському суспільстві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram