Українці борються з халатністю перевізників
Загрузка плеера...

Навіть за умов стагнації судової системи нашим співвітчизникам вдається притягнути до відповідальності недобросовісних транспортників. Кількість позовів щодо неналежного надання послуг перевезення зростає, але що важливіше – збільшується частка вироків на користь пасажира.

Найчастіше до Феміди звертаються громадяни, рейси яких затримали або скасували. Одна з найбільш резонансних справ розглядалася у Вінниці. Місцева жителька через запізнення потягу на півтори години не потрапила на літак. Суд постановив, що "Укрзалізниця" має відшкодувати їй вартість авіаквитка – 4250 гривень.

Також часто українці позиваються щодо сервісу у вагонах. Впали з верхньої полиці – за умови наявності свідків і фотодоказів можна розраховувати на компенсацію. Втім, шанси на перемогу у суді приблизно дорівнюють 50%. Не надто прихильні судді до тих, хто скаржаться на спеку у купе. У 2016 році люди у мантіях відхилили позов щодо порушення температурних вимог, аргументувавши це тим, що у вагоні взагалі не було кондиціонеру. Обурливо? Так. Але судді вважали, що оскільки системи охолодження не було, то  провідники нічим не порушили прав пасажира.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram