Брекзит ризикує не відбутися
Загрузка плеера...

19 червня офіційно розпочинаються перемовини між Сполученим Королівством та Європейським союзом щодо "Брекзиту". Раніше повідомлялося, що процес триватиме близько двох років. Втім, враховуючи результати парламентських виборів, експерти все частіше говорять про відстрочення виходу з ЄС, а можливо, й відмову від цього рішення.

Англійські журналісти вже називають прем’єрку Терезу Мей "кульгавою качкою" – термін, який традиційно вживають щодо політика, приреченого на відставку. Зараз голова уряду надто зайнята збереженням своєї влади та коаліційними домовленостями, аби повноцінно перейматися "Брекзитом". Цим користуються Франція та Німеччина, для яких відокремлення Британії невигідне.

Консерватори наполягають на "жорсткому" сценарії перемовин, за якого відсутність угоди ліпше, аніж погана угода. Втім, така позиція може призвести до обвалу фунта, біржевого колапсу та інвестиційного голодування. Вірогідно, пані Мей все ж доведеться йти на поступки або ж взагалі припинити "Брекзит" задля збереження цілісності держави та економіки.

Цікаво, що нашій державі гальмування "Брекзиту" йде на користь – роз’єднана Європа переймалася б українським питанням значно менше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram