Уряд ухвалив Бюджетну резолюцію на три роки
Загрузка плеера...

Міністр фінансів Олександр Данилюк розказав про те, які сюрпризи чекатимуть на українців.

Нещодавно у Кабінеті Міністрів було прийнято Бюджетну резолюцію (основні напрямки бюджетної політики) на 2018-2019 роки. Цей документ визначає план розвитку економіки і пріоритети державного фінансування.

У резолюції значну увагу приділили податковій політиці. Зокрема, Мінфін обіцяє запустити Службу фінансових розслідувань і поступово підняти ставки акцизного збору до європейського рівня.

Також у Данилюка планують зобов'язати українців подавати єдину звітність за соціальним внеском та податком на доходи фізичних осіб. Для підвищення ефективності податкової системи у Мінфіні хочуть ввести загальне декларування доходів громадян. Уряд вирішив дозволити непрямі методи контролю за доходами та витратами.

Втім, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що у найближчі кілька років не планує запроваджувати загальне декларування. Але законодавчі зміни для цього у Кабміні готуватимуть.

У Мінфіні планують до 2020 року збільшити ВВП на 4% у порівнянні з 2013 роком. Крім того, Данилюк обіцяє зменшити державний борг.

Наприкінці літа або на початку осені Мінфін сподівається отримати черговий транш від МВФ. Його очікувана величина – більше 1 млрд дол.

Після розгляду у Кабміні Бюджетну резолюцію повинні затвердити у парламенті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram