Соратники Яценюка хочуть на "Стіну" 500 млн
Загрузка плеера...

Представники "Народного фронту" вважають необхідним виділити 500 млн грн, отриманих від спецконфіскації президента-втікача Віктора Януковича, на продовження робіт з облаштування російсько-українського кордону за проектом "Стіна".

Як заявили члени парламентського Комітету з питань національної безпеки й оборони, у рамках Плану облаштування українсько-російського кордону за 2015-2016 роки було обладнано протитранспортні рови, контрольно-слідові смуги, рокадні дороги, вогневі позиції та опорні пункти майже на 160 км кордону в Харківській області та 20 км – у Луганській.

При цьому соратники Арсенія Яценюка всіляко хвалили рішення свого лідера щодо початку втілення проекту "Стіна". Члени комітету пообіцяли проаналізувати всі дані й підтримати виділення коштів на проект.

Нагадаємо, раніше глава Держприкордонслужби Віктор Назаренко заявив, що будівництво "Стіни" просувається дуже повільно, оскільки кошти, передбачені бюджетом на реалізацію цього проекту, виділяються не повністю.

Водночас експерти й політики неодноразово зазначали, що довкола проекту облаштування кордону було витворено корупційні схеми для відмивання державних грошей. У зв'язку з цим НАБУ навіть розпочало кримінальне провадження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram