Постного відпустили і знову затримали
Загрузка плеера...

Валерія Постного, у якого закінчився термін утримання під вартою, спецпризначенці Національного антикорупційного бюро затримали опівночі просто на виході з Лук'янівського СІЗО.

Чоловіка посадили у "швидку" і доправили в НАБУ для проведення слідчих дій у зв'язку з новою підозрою.

У Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі заявили, що досі не заарештували Постного через затягування процесу його адвокатами.

Нагадаємо, що прокурори САП і детективи НАБУ вручили обвинувальні акти восьми підозрюваним у так званій "справі Онищенка". Відповідно до матеріалів, Постний звинувачується як один з організаторів у складі злочинної групи.

Його затримали 15 червня 2016 року, потім звільнили під заставу з підпискою про невиїзд, але пізніше відразу ж знову затримали за новим епізодом "газової справи". Тоді ж Постного було госпіталізовано.

Головним фігурантом вважається нардеп Олександр Онищенко, якого підозрюють у створенні схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність із держкомпанією "Укргазвидобування". Детективи вважають, що в результаті цих махінацій державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram