Демонтовані МАФи "гастролюють" столицею
Загрузка плеера...

Київська влада вже близько двох років веде "священну війну" проти малих архітектурних форм. За цей час було проведено декілька масштабних операцій з демонтажу незаконних кіосків. Остання з них – на Контрактовій площі, яку хочуть перетворити на зелену зону. Ініціатива, здавалося б, заслуговує схвалення, але виявляється, що знесені МАФи нікуди не зникають.

Мешканці мікрорайону Виноградар шоковані: ларьки, які ще тиждень тому стояли на Подолі, "переїхали" до них. Тепер вони "прикрашають" дорогу уздовж одного з місцевих ринків. Схожа ситуація на бульварі Ігоря Шамо: там встановили МАФи, прибрані з вулиці Ентузіастів напередодні "Євробачення". А біля метро "Політехнічний інститут" ситуація взагалі абсурдна: півроку тому там показово трощили кіоски, а зараз МАФи стоять як стояли, ще й у новому дизайні!

У "Київблагоустрої" практику переносу ларьків вважають нормальною: мовляв, не всі споруди незаконні, але часом їх необхідно переносити через зміни у комплексній схемі. Втім, за версією киян, власники МАФів просто фінансово домовляються з комунальниками, аби ті відвезли кіоск не на спеціальний майданчик, а у нове безпечне місце.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram