МАУ розчарована безвізом і вводить новий платіж
Загрузка плеера...

Президент найбільшої української авіакомпанії "МАУ" Юрій Мірошников підтвердив прогноз експертів: впровадження безвізу не призвело до пожвавлення на ринку повітряних перевезень. За тиждень після відкриття кордонів Європейського союзу особливого збільшення пасажиропотоку зафіксовано не було.

Причина, за словами пана Мірошникова, полягає в "економічних бар’єрах", тобто фінансовій неспроможності переважної більшості наших співвітчизників оплатити квитки на літак. Здавалося б, у таких умовах перевізник має знижувати ціни – особливо враховуючи прихід в Україну компаній-лоукостів, що пропонують значно вигідніші умови для подорожей.

Втім, у "МАУ" на цю ситуацію дещо інший погляд. Замість того, аби робити перельоти доступнішими, з 1 липня "Міжнародні авіалінії" впроваджують новий платіж. Пасажири змушені будуть віддати 20 євро за можливість зареєструватися на рейс в аеропорту. Безкоштовною залишиться лише онлайн-реєстрація. Спочатку новація стосуватиметься тільки рейсів Київ-Рига, а потім запрацює на усіх напрямах.

Навряд чи подібна ініціатива поліпшить становище ринку, котрий зараз переживає кризу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram