Майже кожен третій українець хоче мігрувати за кордон
Загрузка плеера...

Від 40 до 60% молодого працездатного населення нашої держави віком від 25-ти до 35-ти років висловлюють бажання мігрувати з України за кордон. Таку інформацію оприлюднили соціологи.

Дмитро Дмитрук, соціолог:

"Преимущественно уезжают люди до 35 лет. Все социологические исследования показывают, что в целом от 40 до 60% населения хотели бы уехать за границу работать или учиться".

Проте, кажуть експерти, лише 30% респондентів роблять якісь кроки, аби виїхати з України. Половину з них становлять українці молодше 27-ми років.

Дмитро Дмитрук, соціолог:

"Среди тех, у кого есть четкий план или кто узнавал какие-то программы, место работы, это преимущественно молодежь до 27 лет. И здесь показатель желающих уехать доходит до 50%".

Причини, через які молоде працездатне населення хоче покинути Батьківщину, різні. Серед головних: кращий рівень життя та соціальних гарантій, вища зарплата, якісніша медицина. У зв’язку з тим, що Україна активніше інтегрується до європейської спільноти, тамтешні соціологи зробили свій прогноз, щодо кількості наших громадян на території ЄС у найближчі десятиліття.

Дмитро Дмитрук, соціолог:

"Есть исследование, согласно которому, с 2028-го до 2050-го европейцы ожидают, что количество украинцев, которые будут иметь вид на постоянное жительство или право работать в Европе, составит минимально 1,5 млн граждан, а по максимальным предположениям – 2,5 млн граждан Украины".

Відтак, нашому уряду варто думати не лише про тіснішу співпрацю України з ЄС, але і про те, як забезпечити своїм громадянам гідне європейське життя. Інакше ми втратимо мільйони наших співвітчизників, які наразі є рушійною силою змін у державі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram